Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Litografier / Färglitografi 8794545



*

nr 879 4545


Färglitografi

Cornielle, 1978, 58/200, bladets mått: 30x24


Kondition: skadat glas

Följerätt

Ja

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 3 mars 2014
kl 18:43:06


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
3/3 08:30:21 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: cornielle färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
  • 6448 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad ej numre..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 19:32
  • 6449 Färglitografi
    Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
    Aktuellt bud: 100 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:38
  • 6690 Färglitografi
    Ebba Kristina Wingårdh (f. 1962), Sverige. "De va ..//
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:49




Ladda ner broschyr